Mechanikus karbantartó, Újhartyán

A munka rövid leírása:

Elsősorban férfiak jelentkezését várjuk!

Elvárások:

hegesztő szakvizsga min.1 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

A munka bővebb kifejtése:

Főbb feladatok:

  • termelőgépek mechanikus javítása

  • tervszerű karbantartási feladatok elvégzése

  • gyártósorok támogatása

  • gyártóberendezések beüzemelése

Előny: fémforgácsolási-, pneumatikai-, hidraulikai-, épületgépészeti ismeretek

Amit kínálunk:
- 2 műszakos munkarend, de elképzelhető a jövőben 3 műszak is
- bér megegyezés szerint
- havi bónusz: 18.000 Ft
- cafetéria nettó 18.000 Ft
- KV kártya 4000 Ft
- bejárási támogatás
- céges buszjárat (Dánszentmiklós, Albertirsa, Pilis, Nyáregyháza, Újlengyel, Kakucs, Inárcs, Dabas, Örkény, Hernád, Újhartyán)
- sport támogatás
- csapatépítő események
- előrelépés lehetőség

Nagyon fontos, hogy hegesztői vizsga legyen: / fogyó elektródás, bevont elektródás ívhegesztés / Lakatos jellegű munkák vannak / zártszelvények hegesztése stb. /

Jelentkezni önéletrajz küldésével az info@jomelo.hu email címre vagy érdeklődni a 0630/418-9041-es telefonszámon.

Hirdető neve:

Jó Meló Kft.

Munkavégzés helye:

Újhartyán

Közzététel:

2024-03-22

Telefon:

0630/418-9041