Létesítmény karbantartót keresünk, Lövő

A munka rövid leírása:

• A létesítmény TPM szintű karbantartása, dokumentálása.

Elvárások:

Gépszerelő és karbantartó végzettség Gyakorlat legalább 10 év Épületgépészeti rendszerek ismeret Számítástechnikai ismeret: MS Office /Előny: SAP

A munka bővebb kifejtése:

Munkavégzés helye: Lövő
1 műszakos fizikai munkarend 6:00-14:00

Feladatok:
- A létesítmény TPM szintű karbantartása, dokumentálása.
- A fűtési rendszerek ellenőrzése, karbantartása.
- Kompresszorok felügyelete.
- Targoncák, folyadékhűtők ioncserélt víztartály utántöltése.
- Öntözőrendszer karbantartása.

Elvárások/Képzettségek: (mellyel betölthető az állás)
- Gépszerelő és karbantartó végzettség
- Nyomástartó edény gépész végzettség
- Targoncavezetői engedély
- Alacsony nyomású kazánfűtői végzettség
- Fogyóelektródás védőgázos ívhegesztő (MIG/MAG) képzés à HEGESZTŐ végzettség

Előny:
-Termelő gépek karbantartásában szerzett gyakorlat.

Bérezés: bruttó 481.000 Ft + műszakpótlák + jelenléti bónusz (35.000 Ft) + 5% Teljesítmény bónusz + 13. havi + Próbaidő után 4,3% SZÉP kártya

Érdeklődni a  0630/418-9041-es telefonszámon, vagy az info@jomelo.hu e-mail címen tud.

Kereseti lehetőség:

bruttó 481.000 Ft + pótlékok

Hirdető neve:

Jó Meló Kft.

Munkavégzés helye:

Lövő

Közzététel:

2024-03-14

Telefon:

0630/418-9041