Fröccsöntő technológus

Műanyag fröccsöntő gépek üzemeltetésére, karbantartására keresünk munkatársat. Környékbeliek jelentkezését várjuk!

Elvárások:

5 év tapasztalat műanyag fröccsöntés területén Műanyag fröccsöntési technológia ismerete Robot rendszerek ismerete, beállítása (Wittmann, Geiger, Arburg, Engel) Önálló, pontos, precíz munkavégzés 3 műszakos műszakrend vállalása

A munka bővebb kifejtése:

Főbb feladatok:

  • Műanyag fröccsöntő gépek üzemeltetése, karbantartása (Arburg, Demag ,Engel fröccsöntő gépek)

  • Szerszámcserék lebonyolítása, átszerelése, tisztítása

  • Előírt folyamatok dokumentálása (szerszámcsere, paraméterellenőrző lap, szerszámkísérő lap stb.)

Előnyt jelent:

  • Robot programozási ismeret (Wittmann, Geiger, Arburg,Engel)

  • Többkomponensű fröccsöntés ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem

  • Cafeteria csomag már próbaidő alatt is

  • 3 műszakos munkarend

  • Megbízható, stabil, hosszú távú munkalehetőség

  • Folyamatos szakmai fejlődés

  • Határozatlan idejű munkaszerződés

  • NINCS SZÁLLÁS!

Munkavégzés helye:

Sopron

Közzététel:

2024-03-04

Telefon:

0630/436-6161